BetoFormos suoliukai

BetoFormos suoliukai – idealus pasirinkimas viešosioms erdvėms (parkams, miesto aikštėms, poilsio zonoms, skverams, stadionams, įmonių ir įstaigų teritorijoms ir kt.), kadangi turi daug puikių privalumų. Susipažinkite su jais – sužinokite, kuo šie suoliukai yra ypatingi ir kodėl tai yra puikus pasirinkimas.

Kodėl BetoFormos suoliukai puikiai tinka viešosioms erdvėms?

Į viešąsias erdves susirenkama praleisti laiko arba užsiimti tam tikra veikla, pavyzdžiui, pasportuoti, tačiau kone kiekvienam atėjusiam iškyla poreikis bent trumpam prisėsti pailsėti. Suteikti žmogui galimybę tai padaryti ir yra pagrindinė šių suolų paskirtis. Jie yra ypač komfortabilūs, todėl lankytojams bus ypač malonu leisti laiką sėdint. Kiekviena savivaldybė ar įmonės vadovybė siekia savo pinigus investuoti į tuos objektus, kurie tarnautų ilgai. BetoFormos suoliukai – būtent tokie ir yra.

Sėdimoji dalis gali būti atipavidalinama iš įvairių žaliavų: metalo, medienos ar net liejamos gumos, bet mes rekomenduojame praktikoje jau pasiteisinusi ir priežiūros nereikalaujantį apipavidalinimą pilnavidurėmis WPC lentomis (medžio/plastiko kompozito lentos). Viešosiose erdvėse ypač aktualūs yra tie objektai, kurie reikalauja minimalios priežiūros,yra ilgaamžiai ir patraukliai atrodo. Būtent šias sąvybes jūs gaunate rinkdamiesi Betoformos gaminius su WPC apipavidalinimu. Tai – dar vienas šių suolų privalumas bei argumentas, kodėl jie idealiai tinka viešosioms erdvėms. Tačiau tai dar ne viskas – viešosiose erdvėse ypač yra vertinami daugiafunkciniai sprendimai. Mūsų gaminami suolai taip pat išpildo šį poreikį: nors galime pagaminti gaminius, kurie tarnaus tik kaip suoliukai, asortimentą sudaro ir daugiafunkciniai sprendimai. Gaminame suolus, kurie gali tarnauti kaip klombos, suoliukai – dviračių stovai, suoliukai – sienelės. Išvardintos savybės yra labai svarbios ir aktualios visiems pirkėjams, tačiau negalima pamiršti ir išvaizdos. BetoFormos suoliukai atrodo dekoratyviai, todėl puikiai derės bet kokioje aplinkoje ir taps nuostabiu kraštovaizdžio architektūros elementu. Savaime suprantama, tiek daug puikių privalumų turintis statinys gali puikiai papildyti ir privačias erdves. Apibendrinant galima teigti, kad BetoFormos suolai maksimaliai išpildo viešųjų erdvių lūkesčius ir puikiai joms tinka dėl savo patogumo, praktiškumo, dekoratyvumo, išskirtinumo, daugiafunkciškumo bei ilgo tarnavimo laiko.