Mūsų miestų parkuose

Mūsų miestų parkuose, skveruose bei aikštėse yra daugybė įvairiausių suoliukų, ant kurių kartais trumpam, o kartais ilgesniam laikui tenka prisėsti ir pasėdėti. Vieni jų patogesni, kiti – mažiau patogūs, vieni gražesni, kiti – niekuo neišsiskiriantys paprasti miesto suoliukai.
O kas, jeigu norisi ne tik TIESIOG prisėsti? Kas, jeigu norisi PATOGIAI atsisėsti ir IŠTIESTI KOJAS…? Ir niekur neskubant paskaityti naujienas telefone ar tiesiog užsimerkus pasimėgauti saulės spinduliais…?

Būtent tokių minčių vedami mes ir sukūrėme BetoFormos betoninį gultą, skirtą visuomeninėms erdvėms!

BetoFormos gultas idealiai tinka miesto parkams, skverams, aikštėms, šalia dviračių takų ar lauko žaidimų aikštelių. Jis taip pat gali tapti puikiu akcentu lauko kavinėse, kaimo turizmo sodybose, miesto paplūdimiuose bei kitose viešosiose erdvėse, nes:
– Yra atsparus vandalizmui – nenusineši ir nesulaužysi
– Mūsų gultas yra ilgaamžis
– Mūsų gultas yra YPAČ PATOGUS !!!

BetoFormos gulto pagrindą sudaro specialus architektūrinis betonas, kuris yra itin atsparus atmosferiniam poveikiui bei druskoms. Gulto pagrindas gali būti natūralios betono spalvos arba Jūsų pageidaujamo atspalvio, kuomet gamybos precese į betoną įmaišoma norimos spalvos pigmento. BetoFormos gulto paviršius gali būti apipavidalintas medžio/plastiko kompozito (WPC) ar termo medienos brūseliais, kas užtikrina gerokai ilgesnį sėdimosios dalies tarnavimo laiką, nei naudojant įprastas medienos lentas.

Posted in Uncategorized @lt.