Netradicinės betoninės plytelės ir kiti betoninii gaminiai

BetoFormos išskirtinumas – betoninių gaminių liejimas tiesiai statybos aikštelėje, formuojant įvairiausių formų ir dydžių vingiuotus, aukštėjančius bei žemėjančius gaminius, tokius kaip betoninės sienelės, suoliukai, betoniniai borteliai ir bordiūrai gėlynams bei alpinariumams, vandens latakai ir kt. Tačiau BetoFormos gali pasiūlyti ne tik “įprastus”betoninius mažosios architektūros gaminius, bet esant poreikiui ir individualiam užsakymui, gali pagaminti netradicinius, jūsų pageidaujamus betoninius elementus – betonines plyteles, trinkeles, įvairaus dydžio plokštes grindiniui, takams, pakopoms, netradicinius vazonus, ir kt. Tokių gaminių pagaminimas ne tik įdomus ir naudingas iššūkis BetoFormos komandai, kuomet turime sugalvoti kaip įgyvendinti vieną ar kitą projektą, bet finale – visuomet sukuriamas išties originaliai atrodantis betoninis netradicinis gaminys, traukiantis dėmesį ir puošiantis aplinką, kurioje jis įrengiamas. Mes labai vertiname kiekvieno kliento pageidavimus ir stengiamės juos realizuoti, kad būtų pasiektas maksimalus pageidaujamas rezultatas.
Kalbant apie netradicinius betoninius mažosios architektūros gaminius, reikia pažymėti, kad jie visuomet yra ne tik išskirtiniai, bet ir praktiški. Betoniniai gaminiai yra atsparūs vandeniui, drėgmei ir šalčiui, todėl puikiai tinka naudoti lauko erdvėse. Netradicinės betoninės plytelės, trinkelės, įvairiausių storių plokštės gali būti naudojamos kiemo grindiniui, takeliams vejoje, laiptų pakopų suformavimui, kaip apdailos elementai sienelėms, tvoroms, palangėms ir daugelyje kitų vietų.
Taigi, jei norite sukurti išskirtinę, patvarią ir ilgaamžę erdvę, apsvarstykite nedradicinių betoninių mažosios architektūros gaminių galimybes. Betoformos komanda gali padėti jums sukurti ir pagaminti netradicinius betoninius gaminius, pagal jūsų pageidavimus ir poreikius.

Posted in Naujienos.